KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12566054
nr 1256 6054
Signerad Ek, Fiskebåtar Frankrike, "Collioure -50". Olja på duk, 33x55
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:49:59
100 kr
200 kr
20 maj
Retro
Läs mer om Retro